Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2011, 21:57   #52
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Raport STRAŻNIKA numer 7.

Zacznę od informacji, że - tak jak pisałem - na razie Gryf (z wyjątkowo ważnych powodów) jest traktowany jako osoba zwolniona z pisania. Zakończyłem jego post tak, ze włączy się do gry, kiedy wróci (a mam nadzieję, że stanie się to szybko - trzymam za to kciuki).

Niestety, wyznaczony termin minął, a hija nie wrzuciła posta i nie uprzedziła mnie o tym ani słowem. Niniejszym informuję, że jej Raina dostała właśnie ostrzeżenie. Kolejnego, tak jak pisałem w rekrutacji, rzecz jasna nie będzie. Brak posta - koniec gry w tej sesji. Zasady muszą być jednakowe dla wszystkich.

Liliell - twoja Spook następna kolejkę niewiele jest w stanie zrobić, możesz - jeśli chcesz - opuścić kolejkę, ale - rzecz jasna - możesz też go napisać

Baczy i Bogdan - walka się jeszcze nie skończyła, rozliczymy ją na GG docku - przes trzy dni od jutra w miarę możliwości deklarujemy i rozliczamy Wasze działania.

Reszta - przed napisaniem swoich postów proszę o krótkie konsultacje na PW, GG lub GG docku.

CZAS NA KOLEJNY POST - do następnego piątku do godziny 21.00.
 
Armiel jest offline