Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2011, 11:03   #56
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cieszę się Gryf, że trzymanie kciuków dało rezultaty Cholernie się cieszę To tyle.

A jednocześnie, by nie spamować - przypomnę, że czas jest do DZISIAJ do godziny 21.00.

Hija zgłosiła, ze posta nie wrzuci. Tom Atos także. Zatem brakuje ich naprawdę niewiele.


EDIT: Witam serdecznie.

Raport STRAŻNIKA numer 8.

Jak widać - zaczyna się dziać.

Dla Rainy i Alana nie wrzucałem fragmentów. Zakładam, że w przypadku Alana - akcja stanęła w miejscu (jest zaraz po przebudzeniu). I tak to Tom Atos potraktuj.

Co do Rainy - ze względu na absencję z postami hij od pewnego czasu nie mam pojęcie, co robi jej bohaterka. Nie podjęła ważnych decyzji dla całości sesji i jej przebiegu, nie wrzuciła dialogu z Double B (co teraz, po tym jak ten wyruszył na swoją wyprawę już nie za bardzo ma chyba sens). Przyznaję, że jestem w kropce i troszkę brak Twojego zaangażowania w grę hija (z całym oczywiście szacunkiem dla powodów) psuje mi plany i uniemożliwia zapętlenie kilu zdarzeń.
Zatem informuję publicznie - by nie było, ze dogaduję coś za plecami - abyś podjęła decyzję - grasz w Krwawy Pakt, czy też nie. Bo na granie "z doskoku" zwyczajnie nie mogę pozwolić. A brak posta w następnej kolejce uznam za rezygnację z udziału w sesji. Wydaje mi się że napisanie posta raz na 6-7 dni w dodatku - PRZYPOMINAM - krótkiego (max 2 strony A4) nie powinno sprawiać aż tyle problemów. Oczywiście szanuję Twoje tłumaczenie i jak najbardziej je akceptuję, rozumiem i tak dalej - każdemu z nas się może to przecież zdarzyć, a są rzeczy ważniejsze od LI - więc dlatego Raina nie wypada jeszcze z gry. Ale prosiłbym o przemyślenie, jak często jeszcze będą zdarzały Ci się takie sytuacje. Może - po prostu powiedz "pass" tej sesji. Będzie strasznie szkoda, ale ja przynajmniej będę wiedział, na czym stoję. Bo inaczej ma to wpływ na grę innych - spowalnianie na siłę niektórych wątków.
Pamiętajcie proszę, że gra jest "specyficzna" i nawet jak Wam się wydaje, ze gracie "solo", to tak naprawdę "gracie w orkiestrze", a gra jednych graczy mocno wpływa na losy innych - czego nie widać na pierwszy rzut oka Zatem nie pisanie postów to działanie na szkodę przebiegu sesji. I wolę mieć sprawę wyjaśnioną, by nie było.


Jako, ze udało mi się ogarnąć z moim postem dość szybko termin bez zmian.

Kolejny piątek do godziny 21.00. Proszę się nie zapominać i nie spóźniać (tak Bogdan to do Ciebie )

Co do kolejnych postów.

Sugeruję PW, GG lub GG dock na ich dogranie.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 10-09-2011 o 11:06.
Armiel jest offline