Wątek: Czaszki
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2011, 22:59   #13
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Mivnova Zobacz post
Dawno mnie tu nie było, a skoro już jestem, to chętnie przyczynię się do sprzątania Rio. O ile się dostanę, rzecz jasna.
Waham się nad zwykłym gliną, ale pokusa wcielenia się w funkcjonariusza jednostki tak wyjątkowej jak BOPE chyba mnie nie opuści. Poza tym ciężko mi utrzymać w ryzach koncept gliny, który nie byłby degeneratem-samotnikiem, a pisano że takich postaci nie chcemy.

To jeszcze pytanie: czy regularny glina jest pożądany w grupie, czy to tylko taka opcja i jeśli się zdecyduję, będzie kłopot jak postać wiązać z graczami BOPE? Wolałbym nie wprowadzać takiej postaci na siłę.

Kartę prześlę do piątku. Co do specjalizacji: może dla różnorodności drużyny jakaś mało rozwałkowa. Przedstawiciel medialny, terenowy psycholog, facet noszący karabiny, negocjator, dobry glina czy coś w ten deseń
Z regularnym gliną będzie trochę jak z informatorem. Będzie miał osobny wątek, inną rolę do odegrania. Oczywiście losy bohaterów będę się przeplatać, a działania jednej grupy będą miały wpływ na drugą.
 
mataichi jest offline