Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2011, 23:00   #203
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 1 Wnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetny
Cytat:
1. Noraku, Draugdin tracą po 1 PP, za brak posta, zgodnie z zasadami podanymi przeze mnie jeszcze w rekrutacji. Określcie Panowie czy chcecie kontynuować wspólną zabawę, bo mi to do posta potrzebne. Brak odpowiedzi, potraktuje jako "nie".
Właściwie to ja też nie napisałem, przyznaję się. I w związku z tym tracę punkt przeznaczenia ;(
Cholera, już wiem kogo pożre Bestia.

Można uznać, że moja postać milczy, gdyż przeżywa spotkanie z prawdopodobnie prawdziwą bestią. Towarzysze zadali tyle pytań, że mi żadne nie przychodzą do głowy

Luffy, ja miecz mam, spokojnie.
Jutro chcę z pewnością wpaść na kazanie Czarnych. Staram się też wybadać nastroje wśród biedaków... Czyli podobnie jak Matyjasz w sumie ^^
Luffy, Matyjasz - kontaktujemy się jakoś z Gislanem (tudzież resztą drużyny) by poinformować go o tym co zauważyliśmy na pobojowisku czy czekamy aż go coś zabije by zyskać wskazówki (będziemy wtedy wiedzieli, że Bestia do działania potrzebuje jakiegoś tropu, najlepiej rzeczy ofiary)? Próbując się z nimi spotkać ryzykujemy zdemaskowanie, więc chyba lepiej poczekać... Komtur, nie bierz tego do siebie :P
 
Wnerwik jest offline