Wątek: Wszechwiedza MG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2011, 10:05   #36
Eyriashka
 
Eyriashka's Avatar
 
Reputacja: 1 Eyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Bielon
No. Upewniłaś mnie, że nie każdy nadaje się do roli MG. MG ratujący postać? Lub też łaskawie nie zabijający dla kaprysu? To takie ... babskie.
Oj, Bielon, podpadziocha...

No, cóż. Nie będę z siebie robiła krwawej Mary, której zakończenie sesji z mózgiem postaci na ścianie dostarcza rozrywki. Jednak, jak mam być szczera uważam, że zabijanie postaci to już ostateczność. Powiedzmy, ostatnio postawiłam kumpeli ultimatum, albo zdradzi swoje ideały i zacznie sprzedawać narkotyki we własnym burdelu albo zginie. Ona powiedziała, że woli zginąć. No cóż... wedle życzenia, jak to się mawia, ale to raczej jest czysta konsekwencja. Stawiam ogromny napis "nie przekraczaj żółtej taśmy" i sytuacja jest klarowna.

Dalej, co do babskości, to Namaradu dobrze to ujął - zależy czego chcemy. Mogę prowadzić zarówno sesję survivalową, w której błąd kosztuje słono, a każdy wybór ma znaczenie albo romansidło dla ukojenia nerwów i wtedy postać jest niemal nieśmiertelna.
 
__________________
Life is a bitch. Sometimes I think it even might be a redhead with a bad case of short temper.
Eyriashka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem