Wątek: Wszechwiedza MG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2011, 13:36   #38
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jeju, Bielon jakiś męski szowinizm czy co? Baby mają czasem lepszą wyobraźnię niż faceci.
Błąd w rozumowaniu. Baby ZAWSZE mają lepszą wyobraźnię. Własnie dla tego na pewnym etapie życia mężczyzna aby nie musieć dzielić tej pasji z swoim Kochaniem albo popada w pracoholizm, albo z kolei odnajduje w sobie niezwykle czasochłonne hobby. To z kolei czyni zeń ofiarę wielowątkowych aktów LEPSZEJ WYOBRAŹNI i tak w koło Macieju. Ja a priori zakładam LEPSZA WYOBRAŹNIĘ Kobiet. Podobnie jak permanentny stan posiadania czegoś takiego jak RACJA. Osobiście swojemu Skarbowi przyznaję zawsze rację i godzę się niemal na wszystko. Z wyłączeniem tego, na co się nie godzę i wówczas Kochanie może mieć 7 racji a i tak jest po mojemu. Szowinizm.

A co prowadzenia, to ja wyszedłem miła moja z rytmu i formy. Ale podrzuć link do tego swojego autorka. Z prawdziwą przyjemnością się w Twoich fantazjach zanurzę

Pozdrawiam
B
.

PS.: Tytułem wypowiedzenia się w temacie. MG ma zawsze rację. Zawsze. Jak tego nie uznajecie, nie grajcie z nim.

P
B
.
 
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem