Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2011, 22:12   #46
Niker
 
Niker's Avatar
 
Reputacja: 1 Niker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodze
-Sierżant Rouver -powtórzył oddając przy tym honory po czym dodał bezczelnym tonem - podobasz mi się chłopcze dlatego cię wykorzystam a dokładniej pozwolę ci być moim asystentem przez chwilę.

Olśnienie przyszło samo , po co ma się samemu trudzić przy robieniu tego cholernego raportu , skoro on może robić to ktoś inny może zrobić to za niego,czemu samemu to samemu miał by się trudzić nad tym ... "straszny się ze mnie demokrata robi" zachichotał w duchu , po czym zaczął prowadzić monolog do coraz to bardziej osłupiałego Sierżantka.

-Proszę mi przygotować na wczoraj pełny raport o stanie środków jakimi dysponujemy, po za tym proszę przekazać komu trzeba by chłopcy z korpusu stawili mi się tu w podskokach za piętnaście minut , kto się spóźni tego wypierdolę przez śluzę samemu, to tyle , wykonać!.

Odszedł od zdumionego faceta, przez dłuższą chwilę kręcił się tu i tam przyglądając się zawartości magazynu ... przykrywka ... tak naprawdę poszukiwał skrzyni oznajmionej numerem 0013 z zawartością tylko częściowo zgadzającą się ze stanem jaki został wpisany w papiery. W końcu po kilku minutach odnalazł ów skrzynkę i upewniwszy się że opiekun magazynu klnąc pod nosem wykonywał polecenia otworzył ją.
Pod równo ułożonymi karabinkami P90p4 które ku jego uldze jednak znalazły się na stanie etatowym znajdował się niewielki plecak który aż pękał od wypełniających go materiałów , czyli kilku butelek alkoholu , kilkudziesięciu paczek papierosów , całkowicie nieregulaminowego pistoletu z rodziny Desert Eagle , amunicji innych tego typu szpargałów, zarzucił plecak przez ramie i korzystając z faktu iż sierżant gadał z kimś przez interfejst , pomaszerował do swej kajuty z cennym ładunkiem.
 
Niker jest offline