Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2011, 23:56   #229
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Wybaczcie, ostatnio strasznie daje ciała. Mam jednak nadzieję, że jeszcze was to całkiem nie zniechęci i pojedziemy żwawo dalej! ;]

1. Czas do 27ego września do północy.
2. Magnus oczywiście obiecaną kasę wygrał.

Domyślnie założyłem, że nie macie żadnego wehikułu. Raz, że po zamieszaniu i plotkach związanych z wyścigiem nie bardzo mieliście okazję na otwarte zakupy, a dwa, że tereny wokół Uebersreiku były tak rozmokłe, że wszystko by tam stanęło na amen i lepiej było iść na piechotę. Jeśli jednak nalegacie, to możemy coś wykombinować, ale raczej pojedyncze zwierzęta niż pojazdy.

A i jeszcze coś. Mapy prowincji Warhammera na swoich granicach są dość niejasne. Według większości z nich nie jesteście już ani w Reiklandzie, ani nie jesteście też jeszcze w Wissenlandzie. Po dokładnym badaniu i przejrzeniu wszystkich dostępnych wybrałem jednak jako odnośnik, tę którą wkleiłem do posta. Jest to więc nadal Reikland, aż do Nuln, pod którym dopiero rozpościera się Wissenland.
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 23-09-2011 o 00:06.
Tadeus jest offline