Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2011, 15:39   #230
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
Plan jakoby zaprzęg został sprzedany przed przeprawą, pytanie tylko czy to przejdzie? Nie mój zaprzęg więc nie będę kombinował . Dwa, czy da się kupić konie i ile nas to wyniesie? zakładając że jechali byśmy po dwójce na wierzchowcu. Trzy, na jak długo zatrzymaliśmy się w tej górniczej osadzie i czy podróżujemy szlakiem cały czas? Zakładam że jesteśmy nielicznymi podróżującymi na południe.
I jeszcze jedno, z tego co zrozumiałem to Magnus powinien odebrać nagrodę po drugiej stronie? Mógł wtedy też sprzedać zaprzęg i konie i wrócić po nas w drodze powrotnej... tak przynajmniej Lechu sugerował.

Aha, podróżujemy naprawdę długo czasu razem więc będzie sporo czasu na rozmowy przy ognisku czy kuflu piwa. Planowałem coś zacząć właśnie w tym ostatnim przybytku opisanym w poście jeśli macie ochotę w docu.
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day

Ostatnio edytowane przez Uzuu : 23-09-2011 o 15:41.
Uzuu jest offline