WÄ…tek: [CP 2020] - Unitra
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2011, 22:19   #45
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
-To może się przydać - odparł po krótkim namyśle - Unitra kieruje nas wciągle z jednego miejsca do drugiego, my tam jedziemy, po chwili jedziemy do drugiego miejsca, i tak w kółko. Sprzęt się przyda, z pewnością w kolejnym miejscu bedziemy przez kogoś obserwowani. Odnoszę też wrażenie, że nie tylko Arasaka nas obserwuje. - miał nadzieję, że kłamstwo wypali. Trochę podkolorował prawdę, pominął jakiś szczegół, ot, typowa rola reportera, wszystko jak najlepiej przedstawić.

-Natomiast ja mam do was jedną prośbę - zwrócił się do łysego - moglibyście się zająć Oyamą? Nie chcę żeby na drodze utworzyła się kolumna pojazdów, którą otwieramy, a każdy nasepny pojazd śledzi ten poprzedni.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline