Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2011, 23:30   #209
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Dobrze, no to mamy posta. Teraz wasza kolej. Oczekuje wyraźnych deklaracji działania, co, kto i w jakiej kolejności robi. Wszyscy, i ci u burmistrza i ci u Protta, są bez pancerza (w zbrojach w końcu nie śpicie), ale z bronią w ręku. Jedną, tą, którą chwycili wychodząc z pokoju. Jak można zauważyć, kluczowy w obydwu lokacje jest czas działania, nie ma tu miejsca na pierdolenie głupot. Jak ktoś będzie dysputował, to zadziała odpowiednio później.

Bestii nie widać, choć po odgłosach wiadomo gdzie jest. Przeskoczenie do następnego budynku, z miejsca w którym stoicie nie jest specjalnie trudne, więc jak kto się na to zdecyduje, to mu się uda. Nie wybiegajcie jednak za daleko w przyszłość z opisami.

Draugedinowi dziękujemy za grę. Nie napisałeś posta, nie odezwałeś się tutaj compadre, więc uznaje, ze nie masz ochoty na dalszą zabawę. Prawo każdego, choć przyznaje ze jestem trochę rozczarowany, bo liczyłem na Ciebie. Zwłaszcza, że gdzie indziej postujesz.

Ma dla was też dwa rysunki. Sam robiłem i wiem ze nie ma ku temu uzdolnień, ale nie śmiecie się.

U Protta

wyjaśnienia zbędne.

U burmistrza

Legenda

1. Pokój Agnes
2. Pokuj burmistrza
3. Pokój Larsa i Gustawa
4. Pokój gościnny – Gislan, Jotun, Pypeć
5. Pokój gościnny – Klara
6. Pokój gościnny - Dirk, Mierzwa, Leo i Bruno
7. Pokój gościnny – Linus, Mamperiol, rainhold
8. Suszarnia, zwłoki Kalry
9. Oka.
10. Dziura w ścianie, gdzie było kiedyś okno. Mniej więcej tutaj wszyscy stoicie.

Mój post planuje na następną sobotę, ale jeśli która lokacje w całości wyrobi się wcześniej, to i ja będę mógł zacząć turlać/pracować na postem wcześniej, więc może będzie szybciej.

Mam nadziej, że wam się podobało.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline