Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2011, 18:20   #19
Kachimi
 
Reputacja: 1 Kachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znany
No jak widać jestem stereotypowo myślącym graczem. To kwestia gustu raczej, dla mnie dredowate elfy i nieagresywni zielonoskórzy to nie to czego szukam. Zdania nie zmienię w wielu przypadkach. Uważam też, że materiał możnaby z powodzeniem skrócić lekko uogólniając co wcale nie zabrałoby projektowi charakteru. Cenię wasz czas przeznaczony na system, wiem ile to kosztuje etc. Jestem pewnie "hejterem" ale drażnią mnie odstępstwa od stereotypów, które dla mnie są esencją światów fantasy. Trochę mnie zżarła popularna papka prezentowana przez Tolkiena i Sapka, ale trafia to do mnie.

Wielu rzeczy się czepiam, bo mam tak w zwyczaju, potrawię być naprawdę uciążliwy, ale staram się. Mam nadzieję, że poszerzą mi się horyzonty

Jeśli chodzi o dominację na kontynencie w ciągu 100 lat, to teraz rozumiem. Nie miałem pojęcia, że Australię zajęto w "5 dekad", choć to wciąż prawie pusta wyspa.

Jeśli chodzi o wielkość kontynentu to tak mi wyszło. Linijka nie kłamie. Zostawmy to.

Jeśli chodzi o nazwy to niektóre naprawdę pozostają trochę tandetne (nie chodzi o nazwy państw(?), tylko lokacji).

Trudno będzie o dialog, więc skończę. Podałem moje zdanie. Wyszedłem na hejtera i hipokrytę? A co mi tam... Jestem. Nie mniej olanie mojej wypowiedzi całkowicie byłoby trochę niepoważne, bo jak inni uznają jakieś elementy za złe/nieciekawe/głupie etc to znak, że "coś się dzieje".

PS: Wypraszam sobie nazywanie mnie debilem. Debilizm - Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim. Nie jestem upośledzony i nie życzę sobie aby mnie tak nazywano. Ja tu nikogo nie obrażam, krytykuję owszem, ale bez przesady.
 
Kachimi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem