Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2011, 09:57   #46
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Łysy nomad słuchał uważnie listy życzeń Stanley’a. Widać, że wszystko co zostało wymienione było w jego posiadaniu. Kiwnął tylko głową na jednego ze swoich ludzi. Ten ruszył przynieść potrzebny runnerom sprzęt.
Łysy wyjął telefon i wpisywał do niego kolejne sumy za zakupiony towar. Widząc sumę z zadowoleniem pokiwał głową.
- Myślę, że te kilka tysięcy to dobry początek naszej współpracy - mruknął łysy ni to do siebie, ni to do wszystkich obecnych.
- Natomiast ja mam do was jedną prośbę - rzekł Spencer - moglibyście się zająć Oyamą? Nie chcę żeby na drodze utworzyła się kolumna pojazdów, którą otwieramy, a każdy następny pojazd śledzi ten poprzedni.
- Nie ma sprawy - odparł nomad - Widzę, że bystry z ciebie gość. Dla nas to będzie czysta przyjemność, a wam na pewno ułatwi zadanie.

- To co panowie, ruszamy? - zapytał Tuba, gdy niezbędny sprzęt byl już zapakowany do samochodu.
Tuba był to wysoki, barczysty mężczyzna o ostrych rysach twarzy i bystrym spojrzeniu. Miał ufarbowane na biało, zaczesane do tyłu włosy.
Gdy obaj runnerzy potwierdzili gotowość wyjazdu, Tuba dodał:
- I żeby było jasne, panowie. Ja nie chcę żadnych przypałowych akcji. Jadę za wami, obserwuje spotkanie z Unitrą, a po nim spotykamy się i omawiamy co dalej. Jasne? - No, to w porządku. W drogę.
Tuba wsiadł na swój motor, a Spencer i Stanley do Peugota. Silniki zawyły radośnie i grupa wyjechała z garażu nomadów.
Spencer i Stanley zapewnieni przez łysola, że zajmie się ludźmi Oyamy mieli o jeden kłopot mniej.
Teraz pozostawało tylko pozbyć się Tuby i dotrzeć na miejsce spotkania z Unitrą.
 

Ostatnio edytowane przez Pinhead : 26-09-2011 o 09:59.
Pinhead jest offline