Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2006, 18:46   #32
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Marylin

Spojrzała na swoje stopy, jak gdyby dopiero teraz dostrzegła, że nie ma butów.
- Ja nie wiem... - powiedziała z przepraszającym uśmiechem na fioletowych wargach - ...ja nie wiem jak to się stało. My się przecież nie znamy... ale jednak znamy się... więc chodźmy do samochodu. Troszeczkę tu zimno...

Przestawała panować nad tym, co mówiła. Kłujące zimno odbierało jej władzę w nogach, odbierało jej wszystkie logiczne myśli. Miała ochotę położyć się w śnieżnej zaspie i zasnąć. Pomyślała sobie, że tak właśnie musiała czuć się dziewczynka z zapałkami, a w głowie nie wiadomo skąd pojawiły jej się słowa piosenki...

Just a child without a fairytale I am
Dark but so lovely
A Little Match Girl freezing in the snow

Tylko że "Match Girl" miała jeszcze swoje zapałki, które przez jakiś czas chroniły ją od ogarniającego snu...
Michael. Jej jedyna zapałka...
Marylin próbowała się odwrócić i dojść do samochodu, w którym czekała na nią jej pierwsza, najpiękniejsza miłość. Nogi odmówiły jej posłuszeństwa, opuchnięte od zimna stopy zaplątały się o siebie i dziewczyna zaczęła lecieć do przodu, na nieuchronne spotkanie z otulającą mrozem, śnieżną kołderką...
 
Milly jest offline