Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2011, 20:11   #11
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Niestety nie mogłam odpisać wcześniej, miałam natłok pracy.

@Elas – Wszystko to wspomniałam już w pierwszym poście. Pozwolę sobie powtórzyć, że przygodę można zaczynać po zamieszczeniu przynajmniej 3-4 kart postaci. Oczywiście, jeśli komuś nie odpowiada dana grupa, wszystko da się zmienić, przecież nikt nie bierze korzyści z utrudniania sobie nawzajem życia. Przynajmniej ja na to nie pozwolę.

@Noraku – faworyzowanie sojuszników pod osłoną bezstronnej i dobrze sformowanej oceny jest jak najbardziej na miejscu. Jednak, tak jak już mówiłam, jeśli post któregoś z graczy wzbudzi kontrowersje wśród pozostałych, starsi gracze mogą jak najbardziej zainterweniować. Razem na pewno sobie poradzimy.

EDIT

Poniżej zarzuciłam swoją postać. Jest w niej jeszcze kilka spraw wymagających poprawienia, ale pomyślałam że powinnam zabłysnąć przykładem, skoro nikt jeszcze nie zamieścił swoich pomysłów.
 

Ostatnio edytowane przez Kawairashii : 09-10-2011 o 01:56. Powód: EDIT
Kawairashii jest offline