Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2011, 09:57   #3
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Posty bywają różnej długości. Ale faktycznie mocno w niektórych przypadkach działamy na GG docku - by ustalać wspólną strategię działania w drużynie badaczy. Początkowo "nowy bohater" działałby w pewien sposób sam, więc rozbudowane działania z resztą ekipy by odpadły. Ale po połączeniu sił GG dock czy inne formy ustalania zawartości posta są dość często wykorzystywane.

Nie mam nic przeciwko krótszym postom, tak samo jak nie mam nic przeciwko dłuższym. Dla mnie najważniejsze jest to, aby gracz był zaangażowany w grę, a jego bohater potrafił znaleźć się w śledztwie. Miał swoją inicjatywę, pomysły, podejmował decyzję. Zatem nie długość posta ale jego jakość i klimat. To jest dla mnie najważniejsze.

Ja na przykład osobiście nie widzę złożonej akcji w której bierze udział 2-4 bohaterów bez użycia GG docka. Zazwyczaj reguluję to tak, że informuje o KONIECZNOŚCI wpisywania się w to narzędzie 2-3 razy dziennie. Czasami działamy "turowo". Każdy gracz ma 1 wpis i to jest tira, Potem podsumowanie i dalej.
Znaczne fragmenty postów w sesji powstawały i zapewne będą powstawały w ten sposób.
Kampania jest bardzo rozbudowana pod względem intrygi i akcji i nie wyobrażam sobie jej prowadzenie bez takiego wykorzystania wszelkich możliwych narzędzi szerszej komunikacji.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 11-10-2011 o 10:13.
Armiel jest offline