Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2011, 21:12   #7
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Statystyczny MG nie musi o niczym wiedzieć :P (oby nie widział Twojego posta )

Są sesje, w których przewidziane są opisy scen przemocy, erotyka, liczne przekleństwa, nawiązania do polskich polityków i pewnie kilka innych treści nie przewidzianych dla młodego czytelnika/gracza, ale zawsze w rekrutacji do takiej sesji jest to wyraźnie zaznaczone.

Oficjalnego progu jako takiego nie ma, w końcu nikt Ci nie udowodni że "nie masz osiemnastu lat". Jest jednak pewna, ważna zasada- Mistrz Gry rządzi w sesji. Jeśli przeczyta Twoje zgłoszenie do krwawej sesji i uzna, że jesteś bardzo młody i sesja nie jest dla Ciebie, po prostu Cię nie przyjmie.

Najważniejsza jest wyobraźnia i nie sadzenie kujących w oczy błędów w każdym zdaniu. Napiszesz Kartę Postaci, MG uzna ją za dobrą, to przyjmie Cię do sesji. To, że masz te powiedzmy 9 lat nie ma znaczenia, jeśli jesteś człowieczkiem na poziomie. Kilku mistrzów może się bać, że nie będziesz potrafił wczuć się w klimat, czy rozegrać wiarygodnego dialogu, przez swój brak doświadczenia, jednak jeśli wyślesz im próbkę swoich możliwości, będziesz miał szansę ich do siebie przekonać.

Mogę tak w kółko pisać o tym samym, przestanę więc i podsumuję- nie ma ograniczenia ogólnego, istnieją zaś dla pojedynczych sesji, w których przewidziane są nieodpowiednie dla młodego człowieka treści. Wtedy Mistrz ma prawo nie rozpatrywać nawet kandydatury danego użytkownika.
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem