Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2011, 00:27   #78
Łagi
 
Łagi's Avatar
 
Reputacja: 1 Łagi nie jest za bardzo znany
Ateizm w świecie w którym obecność bogów jest namacalna, czym innym jest jeśli nie problemem z głową? Oczywiście że należy to traktować z przymrużeniem oka, ale sądzę iż pasuje. Poza tym wynika z niego fajny gameplayowy efekt.

Dzięki za błędy w karcie. Ogonki literek zeżarła ramka, mniejszych nie widać tak dobrze. Pomyślę. 2 str karty? Nie szczególnie lubię obracać kartą postaci (ani mieć 2x A4). Resztę zmienię jak piszesz (w miarę możliwości).

Co do sesji na LastInn noszę się z takim zamiarem. Ale obecnie mam kilka ważnych "życiowo" spraw, nie chcę zabierać grupie osób czasu, jeśli np. przez 5 dni nie będę miał czasu odpisać na posty.

Nigdy nie grałem na forum, nie wiem za bardzo jak się do tego zabrać. Czytam przykładowe wpisy i to mi to bardziej wygląda na pisanie książki, niż grę w papierkowego rpg . Nie sądzę, żebym był wstanie wyprodukować takiej literacko jakości tekst.

Rozumiem, że ew. mechaniczne kwestie rozgrywacie np. PM albo w google docs, ale mimo wszystko to chyba zdecydowanie nie mój poziom. Dla mnie deklaracje w stylu "Dobra, to ja i elf Piotrek, pytamy się karczmarza czy nie ma tu jakiś zadań do wykonania" są jak najbardziej w porządku. Sam mistrzując czasami zamiast opisu poprostu narysuje mapkę albo stwierdzę "Jesteście w karczmie, wiecie co tu może być" i jeśli ktoś coś deklaruje więcej to stwierdzam, że tak jest ("Skoro Gracz zamawia kawę u gnomiego karczmarza - to tak jest, mimo iż nie jestem pewny czy w Starym Świecie są gnomy").

Nie mówię "nie". Boję się efektów, ale postaram się przygotować w najbliższej przyszłości. Jeśli Yzurmir masz jakiś tutorial do prowadzenia sesji PBF, to byłbym wdzięczny.
 
Łagi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem