Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2011, 19:02   #3
Maura
 
Maura's Avatar
 
Reputacja: 1 Maura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodzeMaura jest na bardzo dobrej drodze
Ja też witam ciepło i pozdrawiam. Moje gg 6373346 w razie potrzeby.



Kay Orville to 17 letnia panna, dziedziczka podupadłego zameczku Meadow Castle, leżącego pomiędzy dwoma leśnymi ramionami : Blakemore Wood i Crokwood. Zamek posiada jedną wieżę, mocno nadgryzioną zębem czasu, dwa skrzydła, z czego północne strawił niedawno pożar i z trudem jest remontowane. Do majątku należy sąsiednia wioska Bugle Hill, której mieszkańcy zajmują się głównie wypasem owiec i uprawą niewielkich poletek ziemi, wydartych lasom, także stolarką i w niewielkim stopniu bartnictwem.
Obarczona jest zrzędliwą ciotką, trzpiotowata kuzynką, koniecznością remontu posiadłości, jest dość rezolutna, uparta i odrobinę lekkomyślna ale o swoistym poczuciu humoru i honoru. Jest proporcjonalnie zbudowana, nie za chuda i tak dalej Kay jest energiczna, samodzielna, zaradna, pozytywnie nastawiona do świata, chociaż surowe wychowanie wyposażyło ją w mechanizmy kontroli. Jest w niej także stłumione pragnienie zaznania innego życia, a przynajmniej pokusa przyjrzenia mu się z bliska. W relacjach z mężczyznami jest skromna i powściągliwa, ma silne poczucie honoru, odwagę i rezolutność. Czasem ulega emocjom, ufność prowadzi ją czasem do lekkomyslności. Jest szczera i pogodna. Mam nadzieję,że będzie nam się dobrze współpracowało i czekam na rozwój wydarzeń
 
__________________
Nie ma zmartwienia.

Ostatnio edytowane przez Maura : 13-10-2011 o 19:27.
Maura jest offline