Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2011, 10:44   #14
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Exclamation

Ciesze się widząc kolejną kartę. Kiru jest zrobiony z wystarczającą starannością, oraz z o wiele większą schludnością niż moja własna karta. (^__^)
Proponuje dodanie krótkiego opisu wszystkich technik, same nazwy nie mówią mi wiele. Co do 'znajomości' chodziło głównie o opisy relacji z danymi postaciami z drużyny, jednak podoba mi się wspominanie postaci ze świata Naruto. Edytuje pierwszy post i dodam ten interesujący element. W grupie wypisałeś dwie postaci, rozumiem że poprzez PW dogadałeś się już z dwoma innymi graczami którzy zamieszczą karty postaci o takich imionach?

Możesz uważać się za przyjętego do sesji, od teraz zyskujesz przywilej wydawać opinie na temat każdej kolejnej nadesłanej karty postaci.

Skoro moja karta nie musi już świecić przykładem, załaduje jej poprawioną wersję w najbliższym czasie.
 
Kawairashii jest offline