Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2011, 16:59   #53
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
-Tych tutaj nie znam, drugi raz w życiu ich widzę. Sprawa między mną a Tobą ich się nie tyczy i ich do tego nie mieszaj!- warknął złowrogo, nie mając zamiaru słuchać starszego gospodarza, zwracając się do herszta grupy. Broni swej nie schował. I tego nie miał zamiaru robić. Wręcz przeciwnie, wskazał nią herszta grupy, który najprawdopodobniej był pseudowłaścicielem świętej tarczy.
-Zali ostrzegam cię świętokradco, oddaj mi to, co do ciebie nie należy, albo spotkasz się z gniewem bożym, jak i moim gniewem!- wycedził przez zaciśnięte zęby mrużąc oczy.
-Ty zaś stary człowieku nie wtrącaj się do tego, lub złap za broń i dołącz do tamtych, bo słowa twoje mnie nie zatrzymają i nic tu po spokoju czy pertraktacjach jakich.- zwrócił się wartko do Sergia -Oddadzą, co do świątyni należy albo padnę tu trupem na wznak z lagą moją w ręku!- wymachnął morgerszternem. Z jego strony był to jasny i klarowny znak iż skończył jakiekolwiek rozmowy i teraz przejdzie do czynów, mając nadzieję, że drab, mieszkający w Miłej wraz z gospodarzem nie stanie mu na drodze.
 
__________________
A na sektorach, śląski koran, spora sfora fanów śląskiej dumy, znów wszyscy na Ruch katować głosowe struny!
Nefarius jest offline