Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2011, 21:37   #7
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Jeśli chodzi o postacie to zawsze możecie dostać jakieś przeze mnie stworzone... choć oczywiście lepiej by było jakby to były wasze od samego początku.

Cytat:
Napisał Kawairashii Zobacz post
Mam wielkie chęci ale mało możliwości ten termin z tygodniem najskuteczniej pozbawił mnie złudzeń. Sądzę że raczej nie będę mieć czasu na tą sesję.
Szkoda, ale może jednak? Mi by było miło w każdym razie.

Cytat:
Napisał Yzurmir Zobacz post
Ja także się zastanawiam, ale nie mam jakiegoś wyraźnego pomysłu na postać. Ale jeszcze jest 5 dni, więc jeśli mam coś wymyślić, to chyba wymyślę.

PS. W jaki sposób "każda umiejętności może się przydać w tej grze"? Wydaje mi się, że już coś kiedyś pisałeś o tym systemie w tym kontekście, ale nie widzę tutaj niczego specjalnego. Wiele szczegółowych umiejętności, i tyle. Jest tu jakiś nowatorska mechanika, który przegapiłem albo o którym nie napisałeś, czy po prostu chodzi o to, że profesorom z uniwersytetu może się przydać "wiedza ulicy"... jeśli znajdą się na ulicy?
No mam nadzieję, że coś wymyślisz.

Wiedza ulicy to moje przetłumaczenie słowa "streetwise". Znajomość półświatka? To trochę więcej niż to. A co do "każda umiejętność może się przydać w tej grze" to chodziło mi o to, że różnymi drogami będzie można uzyskać postępy w śledztwie.
 
Anonim jest offline