Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2011, 22:03   #9
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Podstawowe zasady tak. Archetypy i to co więcej to do tego konkretnego scenariusza demonstracyjnego. Zwyczajowe AFMBE to prawie wyłącznie gra na przetrwanie.. No i ta przygoda demonstracyjna to walka o przetrwanie na kampusie opanowanym przez żywe trupy. U mnie "niebezpieczeństwo" to o wiele więcej. No i ani nie potwierdzam ani nie zaprzeczam ewentualnego pojawienia się żywych trupów (nie chcę tu psuć niespodzianki, ale chyba mogę odsłonić, że to nie będą "zombie" czy "wampiry" znane z produkcji filmowych).

Co do grania na instrumencie to jeśli uważasz, że ci się nie przyda to nie marnuj na to punktów. I tak nie można mieć wszystkich umiejętności.

ps. W nowym Battlestar Galactica, w 4 serii testy związane z "granie na instrumencie" bardzo przydały się.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 14-10-2011 o 22:42. Powód: Granie na instrumencie może się przydać w różnoraki sposób.
Anonim jest offline