Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2011, 19:30   #173
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Drzewo;
Magiczny wilk uleczył cię na ile zdołał. Chodzisz teraz jak drewienko wyjęte z kominka. Ups, coś ci się odkruszyło... Może nikt nie zauważy...

Dirith, Kiti, Drzewo, Vivaldus, Magini;
Zachowanie wilka przykuło waszą uwagę. Wilk coś wytropił. Drow ruszył za nim, a wy, w różnym stanie zachowania zdrowia, ruszyliście powoli za drowem. Wieść że pan zamku nie żyje nie była wesoła. Ale przynajmniej mało kto żył już w tym mieście... niebawem możecie spróbować przejąć je szturmem!

Dirith;
Idąc za wilkiem przechodziłeś obok wyrwy w murze zamku, wybitej przez jedną z macek meduzy. Zauważyłeś ze wśród gruzów leży twoja zbroja! Podszedłeś i pogrzebałeś – tak, to twoja zbroja! Nie ucierpiała zbytnio. Smocza łuska także tu była! Przynajmniej nie musisz latać pół nago... Chociaż obroża i łańcuch nadal nie były zbyt przyjemnym dodatkiem.

Magini; Kątem oka szukałaś nadal biblioteki. Cholera wie gdzie ona jest. Meduza była jakaś mało gadatliwa. Kiedy Dirith grzebał w gruzach weszłaś na moment w wyrwę w murze, zwiedzając odsłonięty korytarz i kolejne pomieszczenia?

Wszyscy;
Wilk zawrócił nagle i szczękając wbiegł z powrotem na teren zamku. Gubił trop czy cel się przemieszczał...?
Wilk zatrzymał się przed rozbitym murem i gruzowiskiem. Ujadał i skakał. Zaczął kopać wśród gruzów i zobaczyliście przywaloną kamieniami zapadnię. Było tam wejście do klasycznego, ciemnego tunelu!


Kilka metrów od wejścia w ścianach po lewej i prawej widniały niewielkie otwory. Hmmm...
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline