Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2011, 21:59   #6
Cohen
 
Cohen's Avatar
 
Reputacja: 1 Cohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputację
xeper

Szkoda wielka, ale rozumiem, życie.

malahaj

ad sytuacja z Melchtalem

Nie zgodzę się. Facet nie był najemnikiem, ani mordercą z zamiłowania (w przeciwieństwie do was ), w każdym razie nie tylko - w historii można znaleźć niejeden przykład, gdy żołnierz/oficer/ktośtam popełnił samobójstwo, by nie dać wyciągnąć z siebie informacji albo w inny sposób zaszkodzić swoim.
Także tu będę się upierał, że nie było to kompletnie z dupy i tylko po to, żeby uniemożliwić wam odkrycie intrygi.

Cytat:
Można by się zastanowić, czy bardziej zależy nam na realizmie czy efektowności.
Fakt.
Z jednej strony wiedźminland jest cholernie realistyczny, a i mnie bliżej jest do takiego klimatu świata.
Z drugiej w książce łatwo przewinąć dwa, trzy miechy zrastania kości.
Trzeba będzie znaleźć jakiś złoty środek.
Jakieś propozycje?

Cytat:
Na pewno nie dam rady postować w zaproponowanym przez Ciebie w rekrutacji tempie. Post na 4/5 dnie, to w mojej obecnej sytuacji szczyt możliwości.
Pisałem chyab w rekrutacji uzupełniającej, że myślę o zmianie tempa, także nie wykluczam tego z góry.
Niemniej sądzę, a i Ty się chyba zgodzisz na podstawie doświadczeń, że im dłuższy czas trwania kolejki, tym większa szansa na to, że sesja się rozlezie i upadnie.
Wyrobiłbyś post/4 dni?

Cytat:
Kiedy chciałbyś zacząć następną cześć?
No jakoś za tydzień. Nie za długo, wystarczy by ochłonąć, a i ci którzy siętu jeszcze nei wypowiedzieli będą mieli na to szansę przed następną sesją.

Cytat:
Co do rozwoju, to teoretycznie powinien być. Chyba sam wolałbym go zrobić, w sensie wybrać co rozwijam.
No ja się skłaniam ku twojej propozycji z mechaniki Bissel, czyli rozwój tylko tych um. których się używało w sesji. Bardziej to realistyczne.

Co do doca, to ja już się określiłem w rekrutacji - jestem na nie, ale jeśli gracze chcą mieć własny, to proszę bardzo. Niemniej postom-kobyłom z niego też mówię nie.
 
__________________
Now I'm hiding in Honduras
I'm a desperate man
Send lawyers, guns and money
The shit has hit the fan
- Warren Zevon, "Lawyers, Guns and Money"
Cohen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem