Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2011, 22:15   #7
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie zgodzę się. Facet nie był najemnikiem, ani mordercą z zamiłowania (w przeciwieństwie do was ), w każdym razie nie tylko - w historii można znaleźć niejeden przykład, gdy żołnierz/oficer/ktośtam popełnił samobójstwo, by nie dać wyciągnąć z siebie informacji albo w inny sposób zaszkodzić swoim.
Ok, jestem wstanie łyknąć to wytłumaczenie, natomiast to nie wyjaśnienia tej szopki z dogorywaniem przez dwie kolejki. Skoro już kolo rozwalił sobie tętnice, to trzeba było go wykończyć i już. Nie za bardzo kumam czego się po nas w tej sytuacji spodziewałeś/jakie mieliśmy możliwości go uratować.

Cytat:
Jakieś propozycje?
Mechaniczne czy fabularne? Fabularnie to niezastąpione miksturki.l Oczywiście drogie i trudno dostępne, ale jednak zostawiające te furtkę. Dodatkowo sprawi to, ze złota nabierze faktycznej wartości. Względnie nasi kumple z wywiadu dadzą nam trzy na drużynie i radźcie sobie. Mechanicznie, można dać każdemu np. po 1, nazwijmy to punkcie farta, który można będzie użyć na np. znalezienia uzdrowiciela, czy coś.

Cytat:
Wyrobiłbyś post/4 dni?
W większości wypadków pewnie tak, aczkolwiek moja sytuacja zawodowa jest mocno... płynna, więc mogą zdarzyć się przypadki opóźnień.

Cytat:
No ja się skłaniam ku twojej propozycji z mechaniki Bissel, czyli rozwój tylko tych um. których się używało w sesji. Bardziej to realistyczne.
Luz, dla mnie też dobre. Conor robił wszytko i używał wszystkiego. W końcu człowiek orkiestra.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem