Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2011, 23:07   #8
Cohen
 
Cohen's Avatar
 
Reputacja: 1 Cohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ok, jestem wstanie łyknąć to wytłumaczenie, natomiast to nie wyjaśnienia tej szopki z dogorywaniem przez dwie kolejki. Skoro już kolo rozwalił sobie tętnice, to trzeba było go wykończyć i już. Nie za bardzo kumam czego się po nas w tej sytuacji spodziewałeś/jakie mieliśmy możliwości go uratować.
Nie mieliście żadnych.
Ogólnie masz rację, przedłużanie w sumie niepotrzebne, ale raz, że chciałem zobaczyć co zrobicie, a dwa po prostu złośliwe bydlę ze mnie.

Cytat:
Mechaniczne czy fabularne? Fabularnie to niezastąpione miksturki.l Oczywiście drogie i trudno dostępne, ale jednak zostawiające te furtkę. Dodatkowo sprawi to, ze złota nabierze faktycznej wartości. Względnie nasi kumple z wywiadu dadzą nam trzy na drużynie i radźcie sobie. Mechanicznie, można dać każdemu np. po 1, nazwijmy to punkcie farta, który można będzie użyć na np. znalezienia uzdrowiciela, czy coś.
Pomysł z miksturkami git, powinien się w Wiedźmina wpasować w kształcie, jaki przedstawiłeś. Pozostaje tylko kwestia, jak bardzo potężne mają być - porównując do DnD bliżej do 'leczenie jakiśtam ran' czy 'uzdrowienia'.

Punkty na wyciąganie uzdrowiciela z kapelusza już słabsze, ale może coś na tę modłę, np. 'wyglądało na to, że złamałeś nogę w trzech miejscach, ale w rzeczywistości tylko ją skręciłeś' - jakbyście to widzieli?

A i zapomniałem:

Cytat:
Z drugiej strony jednak, sam powiedz czy te cyferki mają jakieś przełożeni na grę i czy jest sens to robić?
Będą miały przede wszystkim w sytuacjach BGvsBG i walkach z bossami, może jeszcze przy wyjątkowo trudnych/pojechanych numerach (jak np. twój rajd wozem).
 
__________________
Now I'm hiding in Honduras
I'm a desperate man
Send lawyers, guns and money
The shit has hit the fan
- Warren Zevon, "Lawyers, Guns and Money"
Cohen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem