Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2006, 16:19   #44
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Powtórzę się, ale zależy mi na tym bardzo, a nie chcę żebyście poprawiali swoje postacie niepotrzebnie.

Tak jak wcześniej zaznaczałem chcę posłuchać o waszej duszy. Nie chodzi mi o to żebyście opowiedzieli długą historię opisując tylko fakty z życia. Wydarzenia mogą być opisane nawet bardziej skrótowo, nie opisujcie jednego zdarzenia na pół strony, nie wymagam powieści. W zamian za to proszę żebyście podzielili się ze mną przemyśleniami swoich bohaterów w związku z trudnymi sytuacjami jakich doświadczyli w życiu. Fakty są tłem, nie są tak ważne jak to co po nich zostało w świadomości bohatera: nauczki na błędach, żal, mądrość, ból, tęsknota a może pustka…

Pamiętajcie że postaciom nie może się wszystko udawać, czasem odnoszą porażki i je też trzeba opisać. Tworząc historię nie wolno o tym zapominać, kiedy postać odnosi porażki jest prawdziwsza niż kiedy odnosi sukcesy. A każda porażka oraz sukces niesie ze sobą równie ciekawe konsekwencje, które w historii powinny się znaleźć.

Kluczem do wszystkiego jest zrobienie rysu osobowości, który pomoże wam zrozumieć lepiej swoją postać.
Spróbujcie sobie wyobrazić co motywuje postać do dalszej egzystencji, dlaczego się nie poddała, do czego dąży, jakie są mniej ważne, a jaki jest jej najważniejszy cel?
To trzyma ją przy życiu.
Bez tej wiedzy nie można odgrywać postaci, bo będzie zmierzała bez celu donikąd.
Potem zastanówcie się co jesteście w stanie zrobić a nawet poświęcić by te cele osiągnąć.
Poczujcie w jakich sytuacjach wasze Sumienie powiedziało „NIE, nie możesz tego zrobić”.
Na koniec napiszcie to co myślicie o Rodzinie i życiu w Londynie, o waszej roli w tym wszystkim, to co lubicie, nie lubicie, kochacie i nienawidzicie, co wywołuje w was uczucia i jakie, o czym marzycie, a co przeklinacie, co jest dla was najważniejsze.

To co zostanie w was na koniec, w środku będzie tym co posiadacie, lecz miejcie świadomość tego co w was minęło, co utraciliście z własnej woli lub wbrew niej.

Ps. Przy okazji przypominam że jutro mija termin przesyłania historii postaci. Więc czekam na pierwsze teksty, chyba że ktoś zrezygnował, to tez chciałbym wiedzieć.
 
Lorn jest offline