Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2011, 12:45   #100
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
- Kim jesteś? Co robisz? – odezwał się żołnierz, do mężczyzny na dole.
Po początkowym zagubieniu i szukaniu źródła dźwięku, gość w końcu przemówi do Stony'ego:
- Nazywam się Frank. A ty pewnie jesteś kolejnym gościem tego popaprańca. Przyjechałeś metrem i nie wiesz o co tu chodzi. Ja miałem tak samo, a teraz próbuję posklejać części łamigłówki do kupy, ale nic z tego nie wychodzi.
- Co to za mapa?
- Ponoć mapa jak stąd wyjść. To jest jednak bez sensu. O tym miejscu opowiedział mi pewien gość, który już niestety nie żyje. On też dał mi ten zeszyt. To ponoć notatki, które mają mi pokazać jak się stąd wydostać. Niestety wygląda na to, że chyba memu koledze brakowało piątej klepki. Zamknąłem się w tym pomieszczeniu, bo na zewnątrz panuje istne szaleństwo. Gdybym ci opowiedział to byś nie uwierzył.
- Jaki młody?
- A kręci się tu taki jeden dzieciak. Początkowo myślałem, że to ofiara jak ja, czy ty. Jednak wygląda na to, że jest on jakoś powiązany z tym popieprzonym kolesiem w masce. Ten mały kazał mi zabić jakiegoś potwora, a nawet nie tyle mnie co memu znajomemu. Temu, który nie żyje. Ciężko się jednak w tym rozeznać. Wygląda jednak na to, że jesteśmy... Nie bierz mnie za jakiegoś wariat... Ale wygląda na to, że jesteśmy w piekle. I żeby się stąd wydostać musimy się rozwiązać jakąś chorą zagadkę lub zabić jakiegoś potwora, czy chuj wie kogo.
- Wskakuj do nas. Mamy zamiar wydostać się wentylacją, w końcu wszystkie szyby muszą prowadzić na powierzchnię. Dasz radę?
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
SWAT jest offline