Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2011, 13:15   #7
Piesiu
 
Piesiu's Avatar
 
Reputacja: 1 Piesiu nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Hawkeye Zobacz post
Fascynujące, nie wiedziałem, że redaktorzy "Świtu" interesują się RPG.

Ja pozwolę sobie poprosić o forumowiczów w poszukiwaniach, ponieważ grupka ludzi poszukuje swojego kolegę:
http://verydemotivational.files.word...18735-copy.jpg
Obrazek jakiś nietrafiony... Radze wrócić do podręcznika historii z gimnazjum.

Cytat:
Napisał Hawkeye Zobacz post
Nie wiem czy poziom absurdu osiągnął już maksimum, dlatego postanowiłem to sprawdzić ... ale serio ... człowieku ... nie chce mi się prowadzić złożonych dyskusji, bo równie dobrze mógłbym rozmawiać o tolerancji z panami od Kyle'a ...

Pozwolę sobie powiedzieć tylko jedną rzecz: Kim trzeba być, żeby popierać system, który na samej tylko Ukrainie doprowadził do śmierci około 15 mln osób w czasie kryzysu głodu.

Zło w High Fantasy jest bardziej moralne od tego ...
Pomyliłeś ustroje/ ideologie. Wykład o tym że, hasło komunizm większości ludzi kojarzy się jedynie ze Stalinem (a ustrój Stalina z komunizmem miał już niewiele wspólnego), głodem i żołnierzami-gwałcicielami jest chyba zbędny. A śmierć ludzi to nie wina ustroju tylko innych ludzi "człowiek panuje nad człowiekiem ku jego szkodzie."


W komunizmie społeczeństwo miało być (z założenia) bezklasowe i tolerancyjne.
Cytat:
Być komunistą to znaczy nie kochać tylko pieniędzy.
Być komunistą to znaczy potrafić się dzielić.
Być komunistą to znaczy szanować bliźniego swego.
Być komunistą to znaczy po prostu być dobrym człowiekiem.


I spostrzeżenie na koniec odnośnie wspólnoty: Starsi ludzie powtarzają czasem że za ich czasów nikt się nie ogradzał tylko wszyscy żyli w spokoju i sobie pomagali (w polu :P).

I takie ciekawostki co to ludzie nie wymyślili:Anarchizm komunistyczny iNarodowy bolszewizm :E
 

Ostatnio edytowane przez Piesiu : 22-10-2011 o 13:31.
Piesiu jest offline