Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2011, 22:24   #92
pteroslaw
 
pteroslaw's Avatar
 
Reputacja: 1 pteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumny
NightShadow zobaczył bezdomnego obrońce odlatującej po trafieniu przez studzienkę kanalizacyjną. Zostali sami z Syberian Stormem. Mężczyzna szybko urochomił skaner w poszukiwaniu kobiecych feromonów. Jednocześnie połączył się z swoją rezydencją, zrobił to wykorzystując kanał komunikacyjny ze zbroi.

-Wiktor! Przyślij tutaj mój samolot. Przygotuj pełen zestaw medyczny.

Następnie NightShadow szybko rzucił w kierunku Syberian Storma:

-Cofnij się, nie pozwól mu się do siebie zbliżyć. Jakby coś krzycz, będę w pobliżu.

Mężczyzna pobiegł szukać bezdomnego obrońcy. Biegnąc skontaktował się z drugą grupą.:

-Tutaj NightShadow, bezdomna trafiona, nie wiem co z nią, idę jej szukać, czernianin też, zostaliśmy sami z Syberianem, przyszedł Croc. Wycofujemy się,zróbcie swoje i uciekajcie.

NightShadow planował, znaleźć kobietę i przetransportować ją do swojej rezydencji. Przez słuchawkę powiedział jeszcze do Syberian Storma jedno zdanie.

-Niedługo powinien tutaj być samolot, wpakuj do niego czernianina, wchodź sam, nawet sterować nie musisz. Włączyłem autopilota.
 
pteroslaw jest offline