Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2011, 10:32   #29
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Ulli... nie daj się tej propagandzie neotrololokomunizmu. <Tu napisałem dłuższy tekst, ale uznałem, że nie jest potrzebny.>

Ciekawe jak by się grało w "high fantasy" mając w tle piramidy, na których składa się ofiary z dżunglowych. Jak wynikało z innego tematu tutaj i tak wiele osób ma trudności z pojęciem różnic między dobrem, a złem w naszej sferze kulturowej - myślę, że kompletnie zagubiliby się, gdyby spróbowali swoich sił w innej sferze. Nie ma to jak trzymać w ekwipunku kilkunastu niewolników na wypadek okazyjnych cen w kolejnej wiosce.

RPG, a składanie ofiar z ludzi - w grze Scion można grać potomkami bogów między innymi azteckich. Dodatkowy bonus za złożenie ofiary ze swojego najbliższego krewnego. Jest nawet koleszka, który za pomocą trzęsienia ziemi chce złożyć w ofierze wszystkich mieszkańców jednego wielkiego miasta (i prawdopodobnie siebie, bo cała ta moc i tak pójdzie na coś nawet większego).

ps. >TEN TEMAT<
 
Anonim jest offline