Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2011, 13:33   #2
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Witam wszystkich graczy oraz GMa. Ponieważ mam kłopoty z googledoc zapraszam wszystkich do dialogowania przez GaduGadu oraz Skypa.

GaduGadu nr 1915417
Skype gandarianna

Moja postać:

Imię Yuen Biao
元彪



Klan: Strażnicy Równowagi

sifu, czyli nauczyciel: Jeung Lai Chun

Co ogólnie wiadomo: dosyć ładny dziewiętnastolatek, pomimo przepaski na prawym oku, trenujący Styl Orła, wiadomo, że jest niekonfliktowy (ja także nie, strasznie nie lubię ani się kłócić, ani kiedy kłócą się moje postacie, czy wręcz walczą, dlatego mam szczerą nadzieję, ze wojny wewnątrzdrużynowej nie będzie), stonowany oraz potrafi mieć inteligentne wypowiedzi, ponadto nie odpowiada na pytania dotyczące swojej rodziny

Przyznaję, że poza wytrychami, typu słowa ninja, katana etc, cała sytuacja zdecydowanie bardziej przypomina mi Chiny niż Japonię, dlatego podczas pisania używam raczej słów wziętych z chińskiego, czyli sifu, a nie sensei, kung fu, a nie karate. Wyjątkiem jedynie są terminy kojarzone bezpośrednio z ninja, czyli przykładowo ninjitsu, albo kunoichi. Rzecz jasna nie upieram się przy tym, bowiem swobodnie można przyjąć, że tak wielkie państwo ma wiele odmian języka oraz różne słowa określające takie samo pojęcie.
 
Kelly jest offline