Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2006, 23:27   #41
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Fosht'ka

Faktycznie, zwykle, gdy spała, wyglądała słodko. Zwykle zawinięta w swoje okrycie, obrócona gładszym policzkiem do góry. Drżenie było właściwie niedostrzegalne. W taką noc mogła mieć tylko chłodne sny.. Ale Nathiel o tym nie wiedział. Wyglądała słodko. Nie obudziła jej cicha rozmowa Drowów.
Głosy obudziły za to Calcifera. Zaburczał coś, po czym dziobnął czarownicę kilka razy w okryte plecy, a gdy to nie pomogło, w odsłoniętą głowę. Otworzyła oczy i natychmiast wstała, ubierając płaszcz, sadzając sobie kruka na ramieniu i gładząc go po dziobie. - Mam nadzieję, że mój budzik nie zaspał tym razem. Zdażyło się coś ciekawego? - szepnęła do Nathiela, nie chcąc budzić śpiących. Wzdrygnęła się i zaczęła wyciągać szalik ze swojej torby.
 
__________________
- Dlaczego nie wolno mi kłamać? (..) Dlaczego tylko ja mam być prawdomówna? Wujek nie myśli, że to jest wystawianie się na cel? Jasne jest chyba, że jeśli ktoś tu oberwie, to nie ci, którzy kłamią, tylko ja.
- (..) Tu nie o to chodzi, kto oberwie. Tu chodzi o to, żebyś nie dołączyła do ich stada.
Aurora Borealis jest offline