Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2011, 00:25   #9
pteroslaw
 
pteroslaw's Avatar
 
Reputacja: 1 pteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumny
Ginnar nie ufał temu nowemu, krwi razem nie przelewali, wódki razem nie pili, nawet obok siebie w wychodku nie siedzieli, a ten się tak strasznie przymilał, do karczmy z nimi poszedł. Jakoś się to krasnoludowi średni podobało.

Brodacz usiadł przy stole i przysłuchiwał się rozmowie. W pewnym momencie postaniowił coś powiedzieć:

-Ja wam powiem dwie rzeczy. Pierwsza, najważniejsza jest taka, że to piwo smakuje jak psie szczyny. Druga już mniej ważna, to taka, że mi się panie, że jakoś się do dziwnie lgniesz, wódki ze mną nie piłeś, ani z Ragnarem, ani z Panem Conorem, a o zadanie nasze nas wypytujesz. Dowiesz się zapewne sam. No i wybacz, że nie za bardzo ci ufam, ale w Novigradzie dało się poznać kto chłop, a kto baba, a teraz nie za bardzo wiem, do czego cię zaliczyć.
 
pteroslaw jest offline