Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2006, 22:48   #44
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Fosht'ka

Gdy Nathiel oznajmił, że ładnie spała, spojrzała na niego dosć podejżliwie; nieczęsto słyszała takie rewelacje o sobie. Z drugiej strony, nikt jej nie opowiadał, jak wygląda, gdy śpi. Za to gdy nazwał ją ładną dziewczyną, nie powstrzymała rumieńca. Poprawiła nieistniejącą zmarszczkę płaszcza. Nie pytaj o "piękną", myślała. To się zawsze źle kończy. - To.. skutek małego wypadku. Podczas jednego z ćwiczeń w akademickim laboratorium popełniłam umyślny błąd, mimo ostrzeżeń w opisach i przepisach, dodając do naczynia troszkę więcej substancji nazywanej aquigni, niż powinnam - uśmiechnęła się do wspomnienia. - Draństwo spryskało mi nie tylko twarz. - Dotknęła blizny, po czym spojrzała w stronę, z której dobiegał głos Drowa. - Właściwie to nie było takie straszne, jak się wydaje. Było.. - zastanowiła się, zawahała. - No.. Ciepłe - dokończyła. - Aleś mu powiedziała - ziewnął kruk z jej ramienia i znów zamilkł.
- Jeśli mogę zadać ci pytanie tego rodzaju.. Musisz mi wybaczyć, niewiele wiem o mrocznych elfach. Pewnie wychowałeś się pod ziemią, w ciemności. Czy.. Ależ to będzie głupie pytanie - znów się zaczerwieniła - Hmm.. Jak to właściwie jest u ciebie z chłodem i gorącem.. Czy jako istota z natury lubiąca mrok lubisz zimno?
 
__________________
- Dlaczego nie wolno mi kłamać? (..) Dlaczego tylko ja mam być prawdomówna? Wujek nie myśli, że to jest wystawianie się na cel? Jasne jest chyba, że jeśli ktoś tu oberwie, to nie ci, którzy kłamią, tylko ja.
- (..) Tu nie o to chodzi, kto oberwie. Tu chodzi o to, żebyś nie dołączyła do ich stada.
Aurora Borealis jest offline