Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2006, 23:24   #46
Nadel
 
Reputacja: 1 Nadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumny
Nathiel

Popełniła umyślnie błąd... Bardzo ciekawe, naprawdę. Robi się coraz bardziej interesująco.

-Cóż, czy lubię zimno? Hmmm... W Podmroku bardziej panuje swego rodzaju specyficzna wilgoć niż zimno. Choć jest o wiele chłodniej niż na powierzchni. Im bliżej wyjścia na powierzchnię tym bardziej można odczuć wpływ świata zewnętrznego na korytarze pod ziemią.
W lecie jest cieplej, w zimę zimniej. W samym moim rodzimym mieście przez cały czas jest tak samo. Więc odpowiadając na Twoje pytanie nie lubię zimna ale mogę znieść o wiele więcej niż normalny człowiek. Choć to ma minusy, ponieważ ciężko mi jest znieść bezpośrednie światło, a przynajmniej moje oczy bardzo cierpią. Lecz zima może nas tak samo zabić. Powiedz mi Fosht'ko słyszałaś coś o nas drowach? Pewnie musiałaś odbywać nauki o innych istotach ze świata?


Patrzę jak Bast gramoli się niezdarnie na drzewo...
 
Nadel jest offline