Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2011, 15:55   #49
Paradoks
 
Reputacja: 1 Paradoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodzeParadoks jest na bardzo dobrej drodze
Yildirim odsunął się od panelu sterującego i zlustrował uważnym, ale życzliwym wzrokiem przybyłą dwójkę. To z nimi będzie widywał się codziennie przez całą długość misji. Byli młodzi, sprawiali wrażenie ambitnych — tym większa spoczywa Yildirimie, jako ich superwizorze, odpowiedzialność. Przypominali mu jego podopiecznych doktorantów z Uniwersytetu Watykańskiego. Ach, odszedł tak nagle, tyle projektów pozostawił niedokończonych…
— Miło mi państwa… — odezwał się wreszcie, nim przeszkodziło mu nadejście Vertivala.
— Komandorze — nieznacznie skinął głową —aranżowałem właśnie odprawę dla podlegającego mi personelu. W czym mogę służyć, sir?
 
Paradoks jest offline