Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2011, 14:06   #11
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Aby jasność była, bo niebawem wyjdę na bojownika o wolność i demokrację, chcę tylko powiedzieć, że nie zmierzałem, nie zmierzam i raczej zmierzać nie będę do zmian w regulaminie. Lepsze wrogiem dobrego. A dobre nie jest złe. Natomiast moje działania miały na celu skłonienie do myślenia. Myślenia Obsługi przed usunięciem wpisów bo zdaniem danego opa są one sprzeczne z Regulaminem lub zwyczajnie zbyt luźne. Sprzeczne z Regulaminem wedle jakiegoś opa, choć wcale takimi być nie muszą. Bo to właśnie Wy, Opiekunowie, Moderatorzy etc jesteście sędziami w tych sprawach i niestety bywa, że działacie zbyt pochopnie bo źle oceniacie jakąś sprawę. I też, by była jasność, mam świadomość tego, że jesteście ludźmi. Mylimy się wszyscy, więc z całą pewnością i Wam się zdażyć może. Tylko czasem, miast kurczowo trzymać się jakichś swoich ocen, wystarczy powiedzieć pomyliłem się. I tyle.

Ankieta jaka jest, każdy widzi, ale jak Bóg da postaram się Was zaskoczyć. Proszę o to również wszystkich Userów. Głosujcie. Nie koniecznie tak jak ja chciałbym, ale głosujcie. Ucieszy mnie każdy wynik, bo ja i tak znajdę rozwiązanie problemu - nawet rekrutkę w Hudeparku jak będzie trzeba. Ale ogólnie głosujcie po to, by zebrać tych nieszczęsnych 170 głosów w te dwa tygodnie. Damy radę.

Pomożecie?

P
B
.
 
Bielon jest offline