Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2011, 16:03   #18
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
Bielon, jeśli Obsługa ma nie reagować na posty "integracyjne" czy posty typu "KP wysłałem" to musi być zmieniony regulamin w części dotyczącej rekrutacji.
Cytat:
Napisał Bielon Zobacz post
Bynajmniej. W Regulaminie rekrutacji nie ma wspomnienia o konieczności reagowania na posty typu integracyjnego. To Wasza nadinterpretacja zasad. I tyle.
Dokładnie. W rekrutacji, która cały ten szum wywołała - owszem były posty integracyjne (to czy za dużo ich było - to już inna sprawa), ale nie było (w mojej subiektywnej ocenie) postów podpadających pod regulamin.

Zrobiła się jakaś napinka o nie wiadomo co właściwie. Najbardziej prawdopodobne - o to, że była to rekrutacja tego a nie innego usera, bo cytując komentarz do ostatniego warna jakiego dostałem: "(..) Coś masz pecha ostatnio ".

Bo w innych rekrutacjach są posty - cytuję: "KP wysłałem" i jakoś reakcji obsługi nie widać...
Lubimy się i nie lubimy się - OK - ludzkie, ale przynajmniej starajmy się mierzyć wszystkim jedną miarką.
 
Aschaar jest offline