Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2011, 19:13   #21
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
To nie tak Pinhead, że User jakiś oczadział i zaczął robić raban. Mówimy o sytuacji, która próbowano rozwiązać dyskusyjnie. Poprzez rozmowę. Bo tak jak Ty nie spotkałeś się z problemem, ja spotkałem się nie po raz pierwszy. Może to kwestia luźnego charakteru, może kwestia dystansu do życia i napinki jaką jest sztywne przestrzeganie wszelkich zasad. Dla tego właśnie wdałem się z wtrącającym się moderatorem w spór a później starałem się go wyjasnić dyskusyjnie tworząc odpowiedni temat w odpowiednim forum. I dla tego oburzyło mnie zamknięcie tematu i ucięcie dyskusji. Dodać jeszcze chciałbym, że tak jak jedni są spokojni i refleksyjni, lubią dyskusje merytoryczne i luźna atmosfera działa na nich jak płachta na byka. Szanuję ich w ich inności od tego, jaki jestem sam. Ale... oczekuję tego samego w ramach rewanżu. Tu tego brakło i tyle.

Pozdrawiam
B
.
 
Bielon jest offline