Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2011, 19:16   #22
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Zawsze będą narzekania na obsługę i zawsze były. Tak jak było to już zauważone nigdy nie zadowoli się wszystkich. Porządek musi jednak być, inaczej forum by się zaśmieciło, obniżyło kulturalne loty i sam nie wiem co jeszcze. Jaka jest praca obsługi? Między innymi moderacja. Czy moderacja działu rekrutacja jest potrzebna? Uważam, że tak. Czy moderacja działu rekrutacja jest bardziej nasilona niż w innych? Obstawiam, że tak, tylko czemu? Bo łatwiej kontrolować pojawiające się rekrutki niż sprawdzać dokładnie wszystkie na bieżąco uaktualniane wątki na forum, które są pewnie sprawdzane tylko rzadziej z oczywistych względów, że w obsłudze pracują ludzie a nie maszyny.
Określenie zakresu moderacji to ważna kwestia zgadzam się. Tylko tak patrzę jakiego języka używasz Bielon, to przypominasz mi jakiegoś rewolucjonistę walczącego ze złym systemem. Jestem na forum kilka lat i jeszcze nie miałem problemów z osobami odpowiadającymi za porządek na forum. Tak jak napisał Pinhead niżej problem jest trochę sztucznie nadmuchany. Ważny zapewne i zgadzam się, że może powinny być jakieś zmiany, ale przedstawiasz obsługę jako wąską grupę tych jednoznacznie złych, którzy obnoszą się z tym, że posiadają władzę lub wręcz jej nadużywają. Lastinn(Marvel) Civil War? Sory, ale mam takie odczucia po przeczytaniu twojego masowego maila. Sam fakt, że można założyć taką ankietę chyba świadczy jednak o jakiejś tam wolności słowa.
Uważam, że może faktycznie zasady moderacji działu rekrutacji powinny być bardziej sprecyzowane. Taka dowolność osądu powoduje zbyt wiele kontrowersji. Dyskusje dotyczące sesji, deklaracja wzięcia udziału w rozgrywce, "reklama" jej przez znajomego forumowicza - tak. Co do postów typu "kp poszła" to tutaj sytuacja nie jest aż tak jasna. Fakt tego typu zdania, to trochę nabijanie postów. Zwłaszcza, że jeżeli "kp poszła" to mg wie o tym bo ma ją w skrzynce, ale... Jeżeli z jakiś względów owy mg nie otrzyma tej karty bo ktoś źle wpisał jego nick przy wysłaniu wtedy wie on o tym, że coś jest nie tak i może poprosić o ponowne wysłanie wiadomości. Reasumując, posty te dotyczą sesji, więc zostać moim zdaniem jednak powinny. Natomiast: spam, offtop - nie.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline