Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2011, 19:25   #23
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Dzięki za wzięcie udziału w głosowaniu, choć jak widzisz w samym temacie nie jesteś. Wiem, że moje wpisy mogą być oceniane jako emocjonalnie rewolucyjne. Emocje to zły doradca. Tyle, że widzisz nim mielismy tę szpanerską, modelowaną w trakcie ankietę, najpierw musiałem nawet w SB walczyć o głos bo zwyczajnie zamknięto mi dyskusję w temacie uznając za "wyczerpaną". Oraz próbowano olewać powszechnie. Szczęściem się nie udało i skończyło się ankietą. Jednak nawet ona wzbudziła emocje, i to jak zapewne wnikliwie poznając temat zauwazyłeś, nie moje a innych, którzy uważają takie jej prowadzenie za manipulowanie statystykami.

Tak więc dzięki za głos, choć zdanie mam odmienne od Twego. Ja mogę nie mieć problemów z każdym, godząc się na cudze działania, które moim zdaniem są niewłaściwe. Mam jednak taki charakter, że obok różnych spraw nie przechodzę obojętnie. No, ale są i tacy zobojętniali. Oni nie miewają problemów, bo zwyczajnie nikomu nie wadza.

Pozdrawiam
B
.
 
Bielon jest offline