Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2011, 14:25   #25
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Ja za to poproszę o jakieś konkretne deklaracje ze strony obsługi, bo jak na razie przeczytałem jedynie wymijające odpowiedzi i jakieś deklaracje:

-> Czy nadal utrzymywany jest limit użytkowników głosujących na jedną opcję potrzebny do przeprowadzenia zmian [nawet przy błędnym przeliczeniu tego limitu]

-> Czy w razie utrzymywania tego limitu, w związku z błędnym założeniem, zostanie ta liczba zrewidowana?

-> I czy ktoś z obsługi, może w końcu udzielić: konkretnej odpowiedzi na pytanie: Dlaczego za aktywną osobę uznaje się taką, która pisze trzy posty na dwa miesiące (średnio jeden post na dwa i pół tygodnia). Nie chcę słyszeć, że nie ważne jakie kryterium zostanie zastosowane, ktoś będzie niezadowolony, bo nie o to jest pytanie. Proszę o wytłumaczenie. Dlaczego akurat trzy posty na dwa miesiące . Fajnie by było gdyby ta liczba została jakoś umotywowana. Jakieś argumenty, bo chyba nie wzięliście sobie jakieś liczby z kosmosu? Musieliście uznać, że ma ona jakieś merytoryczne znaczenie, dlatego proszę o pokazanie tego
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline