Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2011, 17:38   #5
Komiko
 
Komiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Komiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetny
- Nie no kur... Dawid, ja ci mówię, że to jakiś film!
Przyjemniak skomentował relację z TV z wrodzonym sceptycyzme, ale chwilę później usłyszał strzały na ulicach. Podejrzanie dużo strzałów, nawet jak na porachunki czarnoskórych gangów.
- Dobra znowu drze morde, sprawdźmy co się dzieje.
Pierwsze co zrobił to przypiął sobie kaburę z załadowaną bronią, później wrzucił jeszcze zapas amunicji do plecaka, założył go i zabrał się za majstrowanie przy swoich ciężarach.
- Weź może jakąś wodę z kuchni bo trochę mnie suszy po tej wódzie ruskiej, a ja skołuje coś na wypadek, gdyby brakowało nam amunicji... Masz na chacie więcej broni?
Po chwili zadowolony z siebie wstał, trzymając w swoich wielkich łapach prowizoryczną broń do walki wręcz. Był to gryf od sztangi, którą jak niektórzy twierdzili pakował na klatę odkąd skończył trzy lata.



Uzbrojony skierował się do drzwi, otwożył je ostrożnie, najpierw wystawił metalową pałę, później głowę i rozejrzał się, wypatrując Franka, którego poznał po głosie, zdał sobie sprawę, że Frank był słyszany gdzieś z góry, zapewne ze swojego trzeciego piętra.
 

Ostatnio edytowane przez Komiko : 01-11-2011 o 20:59.
Komiko jest offline