Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2011, 01:01   #15
chaoelros
 
chaoelros's Avatar
 
Reputacja: 1 chaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodze
Thjodmar wrócił od karczmarza z niczym. Zawiedziony powiedział mu:
-...to nie zasłużyłeś na monetę... weź jeszcze to i przynieś nam mocny trunek.-wręczył mu kilka monet za alkohol- a i jakieś mięso no i trochę pieprzu... do wódki.
Pirat wrócił do stołu i spróbował zyskać sobie sympatię kompanów. Z resztą... od kilku dni na łajbie marzył o dobrym trunku. Co prawda nie lubi finansować nieznanych oprychów ale nie ma lepszych kandydatów do wódki, a dziadować nie będzie.
-Hm... dobrze panowie... pić nie piliśmy, znać się nie znamy. Karczmarz nie zna tego gościa trudno, ale zaraz przyniesie alkohol i zagrychę. Ale ostrzegam was panie Storm. Nie łatwo pić z piratem ze Skellige. Ja z kapitanem na drakkarze pierwszy do wódki byłem. - karczmarz przyniósł zamówienie- no to skoro nic nie mamy do roboty to się chociaż napijmy. I nie przejmujcie się że to na mój rachunek, kto dobrze piraci ten się bogaci... ale moglibyście mimo wszystko przyjąć mą pomoc... kto wie, może przyda wam się taki gość jak ja. No wiecie, dobrze władam mieczem, toporem, a i sprytu mi nie brak, powinniście słyszeć co nieco co piratach... Mi co prawda się nie szczęści ostatnio dlatego tak ochoczo piję - nalał wódki w cztery kufle po brzegi i wsypał do każdego dwie szczypty pieprzu.- no to pijem!
Co mi przyszło - pomyślał - stawiam wódkę krasnoludom i jakiemuś skyrtobójcy... Starał się być życzliwy z twarzy na ile mógł to od swej mordy wymagać.
A co do kapitana tej łajby, co kontrakt wytarł w rzyć... Thjodmar szczerze życzył żeby go kraken pożarł albo lewiatan jakiś czy co...
 

Ostatnio edytowane przez chaoelros : 02-11-2011 o 20:33.
chaoelros jest offline