Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2011, 08:26   #30
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Eyriashka, a pomyślałaś, że może są to zwolennicy własnego zdania i wygody gry, a nie obsługi? Nikt sobie zabawy psuć nie będzie tylko po to, żeby podlizać się obsłudze, bo z tego żadnych długoterminowych profitów nie ma.

Bielon, ja bym się zdziwiła, gdyby nie osiągnęła wyższych wyników i poczytności, w końcu w sesje gra więcej osób niż wystawia reputki

Panicz, była wielokrotnego, głosowały 82 osoby bodaj.

Jak już pisałam wcześniej wzięcie wyników pod uwagę zależy od zainteresowania - a to widać nie tylko jest, ale w przeważającej proporcji przychylające się do zmian w rekrutacjach. W końcu forum jest dla ludzi. Tyle że w dyskusji nigdy aż tyle osób by się nie wypowiedziało co tu, stąd moje maniakalne przywiązanie do sond

A co do dostarczania paliwa dla Hawka:

Czemu dwa miesiące? Bo wakacje są niemiarodajne, więc zaczęliśmy od września.
Czemu sonda trwa dwa tygodnie? Bo jeśli Sol nie zmartwychwstanie, to 1 grudnia kończy się opłata za domenę, więc bez sensu ustawiać miesięczny limit. A tak to zawsze zdązy się zebrać w spokoju graczy do gry na innym forum
Czemu minimum trzy posty? A czemu nie? Można by dać np. 8, zakładając że większość sesji to jeden post na tydzień. Ale są osoby, które biorą udział w powolnych sesjach. Są takie, które w nic aktualnie nie grają, ale logują się na forum. Są takie, które nie piszą wcale, ale czytają i one też mają prawo głosu odnośnie wyglądu forum. Są takie, które dopiero zaczęły grać w sesjach i nie miały jeszcze szansy napisać więcej postów. Wszystko to trzeba było jakoś uśrednić. 1-2 posty to zwykle osoby, które mają jakieś pytanie i po uzyskaniu odpowiedzi znikają. Dlatego zaczęliśmy od trzech. Wiem, że ta odpowiedź absolutnie nie usatysfakcjonuje przeciwników, ale takowa przecież nie istnieje.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 02-11-2011 o 08:31.
Sayane jest offline