Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2011, 16:37   #66
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
-Czemu miałbym Ci w ogóle odpowiadać na to pytanie?- wzburzony Słowo Boże wejrzał gniewnie na Sergia. Nie miał zamiaru być miły.
-Takie tu zwyczaje panują? Każdego gościa tak traktujecie? Wczoraj chciałem Ci pomóc, a dzisiaj twój przydupas rozkwasza mi ryj! I za co? Powiedziałem im...- przeleciał wzrokiem ludzi da Lorha -Że mają was w to nie mieszać, bo tarcza jest moją sprawą. Chciałem odzyskać co moje, a on bez ostrzeżenia mi przylał!- kapłan był zirytowany całą sytuacją. Palcami stukał w blat stołu rytmicznie.
-I jeszcze masz czelność wypytywać o moją przeszłość? Kim jesteś żeby o to pytać? Gdzieś mam twoje przeczucia. Dopełnię swoją misję dla moich przełożonych, wywiążę się z umowy i moja noga już tu nigdy więcej nie postawi, jeśli tak się gości traktuje w waszych skromnych progach.- pokręcił głową, po czym wejrzał na rycerza.
-Nie odpowiedziałeś mi panie. Co z tarczą?- spytał.
 
__________________
A na sektorach, śląski koran, spora sfora fanów śląskiej dumy, znów wszyscy na Ruch katować głosowe struny!
Nefarius jest offline