Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2011, 19:19   #39
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
W przytulnej kafejce u stóp katedry, pod parasolem chroniącym od niepogody przycupnęli Ton i Stokrotka. On nad kieliszkiem rieslinga, ona nad korytem koniczyny, długo wpatrywali się sobie w oczy. I wpatrywaliby się dalej, gdyby nie przerwał im spadający chomik. To przypomniało o zadaniu.

- Myślę, że wspinaczkę możemy sobie podarować, jeśli nie chcemy skończyć jak ten gryzoń – powiedział Ton.

Przechodzący kelner usłyszał „wspinaczkę”, popatrzył na nosorożycę, chomika, katedrę, jeszcze raz nosorożycę. I zemdlał.

- Wybieram heroiczny bój z gargulcami. To zadanie wymagające zręczności. A ja na drugie imię mam Zręczność (a na trzecie Eustachy).

I wyruszyli. W progu krypty siedział dziad. Dziad był chudy, pokręcony, blady, zarośnięty i ubrany w niemodne od lat ubrania.

- Masz, dziadku – Tallyho wrzucił mu do kapelusza monetę. – Kup sobie miskę gorącej zupy.
- Jestem arcymagiem 80 lvl!
- Ojej, to przykre –
wrzucił drugą monetę. – Kup sobie jeszcze bułkę.

Ton pocałował Stokrotkę w uszko i zapuścił się w mroczne podziemia. Jego zmysły były czujne, ciało gotowe do działania, a umysł skoncentrowany. Wyczekiwał najmniejszego szmeru, najlżejszego ruchu wśród kamiennych rzeźb. Wtedy pokaże tym skamieniałym maszkarom swój kunszt wojownika. Mistrzostwo uników! Ninja-aikido-neo-z-matriksa-na-dyskotece-w-wołominie. Hadzia!
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=0utRxd_tjrk[/MEDIA]
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline