Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2011, 22:59   #104
pteroslaw
 
pteroslaw's Avatar
 
Reputacja: 1 pteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumny
NightShadow szybko położył kobietę na łóżku zawczasu przygotowanym przez Wiktora. Zrobił tylko tyle by monitorować jej stan, w końcu to Wiktor był kiedyś lekarzem, także NightShadow wiedział, że zostawia bohaterkę w dobrych rękach. Wychodząc powiedział do Wiktora:

-Pobierz próbki DNA i sprawdź czy nie ma jakichś dodatkowych genów. Twierdzi, że jest człowiek, ale skacze na niemożliwie długie odległości i coś dziwnego dzieje jej się z oczami. Sprawdź to, ja wracam na miejsce, mogą jeszcze potrzebować pomocy.

Lecąc na miejsce w którym Croc ranił kobietę NightShadow skontaktował się z Syberian Stormem:

-Tak na wszelki wypadek lepiej się stamtąd zbierajcie, policja zapewne już tam jedzie. Mój samolot powinien już być na miejscu, powinieneś dać też radę spakować tam motocykl czernianina, nie jedź motocyklem, potrzebuję kogoś by doglądał Obrończyni, a ona jest w miejscu do którego traficie tylko wsiadając do tego samolotu.

Następnie NightShadow skontaktował się z grupą Robina:

-Tutaj NightShadow, potrzebujecie pomocy? Misa jest pod opieką jednego z najlepszych lekarzy, nic jej nie grozi. Jak będziecie wracać dajcie mi informację, podam wam wtedy współrzędne miejsca w którym jest Obrończyni.
 
pteroslaw jest offline